درباره ما

تعمیر لوازم خانگی و صنعتی

این سازمان با بیش از ۲۰ سال تجربه در امور خدمات و نصب لوازم خانگی به مدیریت آقای مهندس احمد ادیب زیر نظر نمایندگی پایدار سرویس شناخته شده و پیرامون تعمیر لوازم خانگی و صنعتی خدمات رسانی می کند.

ما معتقدیم مشتری مهمترین ناظر بر فعالیتهای ماست. او به ما وابسته نیست، ما به او وابسته هستیم. مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ما است. ما با خدمتی که به مشتری ارائه می نمائیم به او لطف نمی کنیم، بلکه او، از این طریق، فرصتی برای ادامه کار به ما می دهد و در حق ما لطف و التفات می نماید.
تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران همان روز با تعرفه دولتی و نرخ اتحادیه.

کلیه تکنسین های این سازمان دارای گواهی فنی تعمیرات از اتحادیه صنایع برودتی تعمیرکاران لباسشویی وقطعات یدکی می باشند.

تعمیر-لوازم-خانگی-بوش-آاگ
تعمیرگاه-مجاز-مرکزی

مرکز مشاوره تعمیر لوازم خانگی

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی اعم از تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و فریزر می باشد که برای ارتقاء سیستم سازمانی خود اولین شرکتی می باشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیرات لوازم خانگی، اداری و صنعتی را راه اندازی کرده است. این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی شما صرفه جویی می کند. هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد می توانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

درپایان درصورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از تلفن مشاوره رایگان و سرویس کارهای مجرب ما استفاده نمائید.

شماره های تلفن دفتر مرکزی:

۰۲۱-۸۸۸۰۸۲۶۸

۰۲۱-۸۸۸۵۲۵۷۲

۰۲۱-۸۸۸۵۲۵۷۱

۰۲۱-۸۸۹۴۷۹۲۴

۰۲۱-۸۸۹۴۷۹۲۳

۰۲۱-۸۸۹۲۵۸۸۰